Психология

Решено

Бічні ребра чотирикутної піраміди рівні між собою, а в основі лежить прямокутник із сторонами 6 і 8. Бічні ребра утворюють з площиною основи 30 градусів. Знайдіть- а) площу діагонального перерізу - вопрос №3476785

піраміди б) на якій відстані від вершини піраміди треба перетяти бічне ребро площиною, паралельною діагонального перерізу, щоб площа одержаного перерізу піраміди була вдвічі меншою від діагонального перерізу.

октябрь 15, 2019 г.

  • Всего ответов: 1

    Сергей Ельченко

    3-й в Психологии

    Здравствуйте!
    Вы задали вопрос в категорию «Психология», но для получения ответа на этот вопрос вам нужно его задать в раздел «Учеба и наука» - http://www.liveexpert.ru/topic/study

    октябрь 15, 2019 г.