Учеба и наука

Вопрос №1 My plane takes ___ in five minutes. a) up b) in c) away d) off Вопрос №2 When you say that you are looking forward something it means you are ___. a) excited about it b) disappointed with - вопрос №3598410

январь 15, 2020 г.

  • Всего ответов: 1

    Natalia Yurievna

    16-й в Учебе и науке

    Вопрос №1 My plane takes OFF in five minutes. a) up b) in c) away d) off Вопрос №2 When you say that you are looking forward something it means you are EXCITED ABOUT IT. a) excited about it b) disappointed with

    январь 16, 2020 г.