Психология

Із точки А, взятої поза площиною α, проведено до неї рівні похилі АВ і АС. Відстань ВС між основами похилих дорівнює 10см. Кут між ВС і АВ дорівнює 600, кут між ВС і проекцією похилої АВ на площину α - вопрос №3769065

— 300. Знайти відстань від точки А до площини α.

май 6, 2020 г.

  • Всего ответов: 2

    Игорь Летучий

    1-й в Психологии

    Здравствуйте. Вы задали вопрос психологам, психологи не рассматривают подобные вопросы, задайте пожалуйста вопрос на сайте, в категорию Учеба и наука https://www.liveexpert.ru/topic/study Успехов Вам во всем!!!

    май 6, 2020 г.

    Marianna

    26-й в Психологии

    www.liveexpert.ru/topic/study

    май 6, 2020 г.