Красота, Здоровье

Почало дуже сильно в падати волосся, просто незнаю якими засобами вже мити голову, порадьте щось діюче - вопрос №3808564

май 24, 2020 г.

  • Всего ответов: 2

    Анна *

    1-й в Красоте и здоровью

    Здравствуйте.
    Покажитесь дерматологу, проверьте гормоны у эндокринолога.
    Питательные, укрепляющие маски курсами, возможно комплекс витаминов придется пропить.

    май 24, 2020 г.

    Ирина

    2-й в Красоте и здоровью

    Добрий день. Щитовидку провірити необхідно на гормони. Можливо проблема всередині. Можна пропити курс магне В6.також повноцінне харчування, уникати стресів. Щодо догляду то пробуйте  наносити кокосову олію олію макадамії.

    май 24, 2020 г.