Психология

Скільки витків нікелінового дроту перерізом 1 мм" потрібно. намотати на фарфоровий каркас діаметра 2 см, щоб виготовити нагрівник, який працюватиме від мережі, напруга в якій 220 В, і за 20 хв нагріе - вопрос №4290583

50кг води від 10°С до кипіння? ККД нагрівника дорівнюе 67%.

апрель 15, 2021 г.

  • Всего ответов: 3

    Анастасия Логвенкова

    48-й в Психологии

    Здравствуйте!
    Вы задали вопрос психологам. Для решения задачи задайте вопрос в раздел «Учеба и наука».

    апрель 15, 2021 г.

    Шендерова Елена Сергеевна

    5-й в Психологии

    Здравствуйте, Макс! Вы направили свой вопрос в раздел Психология.
    На сайте есть раздел Учеба и Наука https://www.liveexpert.ru/topic/study Вы можете направить свой вопрос туда.

    апрель 15, 2021 г.

    Marianna

    27-й в Психологии

    www.liveexpert.ru/topic/study

    апрель 15, 2021 г.