Эзотерика

Решено

Мені снилася церква і богослужіння, і богослужителі зі св‘ящеником, єванглія, а потім снилися відьми і ще, що я передівала маленьку дитину🙂 - вопрос №4435732

август 15, 2021 г.

  • Всего ответов: 1

    Astromargo*ОМ*

    83-й в

    Ваш сон про поділ, храм є перехрестя і вододіл між небом і землею. Священик — знак, що настав час покаятися за всі свої гріхи. Якщо Вам приснилася відьма — ймовірно, Вас очікують неприємні звістки, але дитя їй передавати знак, що ви приєднаєтеся до магії.

    август 15, 2021 г.