Эзотерика

Доброго дня вибачте будь ласка що Вас турбую хотіла б з Вами поспілкуватися. Ми з чоловіком опинилися у скрутній ситуації, працюємо дуже тяжко але того нічого не видно, появляєтся багато проблем, на - вопрос №4573334

даний момент все зайшло надто далеко, опускаются руки навіть не знаємо у чому проблема що з нами не так. Наче ідем в якесь проваля і нічого неможна зробити. Ми молоді мені 26 чоловікові 32 але у нас дуже багато проблем які ми незнаємо як вирішити. Прошу у Вас догомоги, якщо ви маєте змогу і час доплможіть нам будь ласка, підкажіть що не так, чому ми не можемо нічого зробити лиш зариваємося дуже глибоко у більші проблеми. Я розумію що Ви дуже зайнята людина але прошу у вас 5 хв вашої уваги і допомоги можливо ви дасте відповідь на ці питання у нас просто немає сил. Дякую. Гарного вечора

декабрь 16, 2021 г.

  • Всего ответов: 3

    Ирина Николаевна

    42-й в Эзотерике

    Онлайн

    Есть негатив, порча у вас закрыты все жизненные дороги, чтобы выбраться из этого нужно снимать всё чиститься и налаживать жизнь

    декабрь 16, 2021 г.

    Луна

    307-й в Эзотерике

    магия на вас на бедность и неудачи

    декабрь 16, 2021 г.

    Роман

    383-й в

    Порча на вашей семье

    декабрь 16, 2021 г.