Учеба и наука

Решено

Площа рівностороннього трикутника дорівнює 16см2. Знайдіть периметр трикутника. - вопрос №4636144

Медіана трикутника і сторона, до якої вона проведена, дорівнюють відповідно 10 см та 26 см і утворюють кут 60°. Знайдіть площу трикутника.

Знайдіть найбільшу висоту трикутника зі сторонами 6 см, 10 см і 14 см.

Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, площа якого дорівнює 25√3 см 2, а кут при вершині 120°

февраль 2, 2022 г.

  • Всего ответов: 1

    Михаил Александров

    1-й в Учебе и науке

    февраль 3, 2022 г.