Учеба и наука

На рисунку зображено правильну шестикутну призму ABCDFKA1B1C1D1F1K1. Доберіть до початку речення його закінчення так, щоб утворилося правильне - вопрос №5164616

На рисунку зображено правильну шестикутну призму ABCDFKA1B1C1D1F1K1. Доберіть до початку речення його закінчення так, щоб утворилося правильне твердженняизображение из вопроса.

1. Якщо площина містить прямі AK i C1D1, то вона паралельна прямій ?

2. Якщо площина містить пряму FF1 і точку С, то вона паралельна прямій ?

3. Якщо площина містить точки C1, K, K1, то вона паралельна прямій ..?

май 22, 2023 г.

  • Всего ответов: 1

    Михаил Александров

    1-й в Учебе и науке

    1) A1K1, CD
    2) AA1, BB1, DD1, KK1, BK, B1K1
    3) AA1, BB1, DD1, FF1, AB, A1B1, DF, D1F1

    май 22, 2023 г.