Красота, Здоровье

я хочу на шию набити... - вопрос №530635

я хочу на шию набити татуювання феї.варто мені це робити чи ні?

январь 24, 2013 г.

  • Всего ответов: 2

    ✔❋ Станислава ❋✔

    39-й в Эзотерике

    Нет, Вам не стоит делать тату, это может испортить Вам судьбу.

    январь 24, 2013 г.

    Светлана Ф

    7-й в Медицине

    Взагалі татуювання дуже впливає на стан та подальшу долю людини. Хоча і вигляд багато малюнків має естетичний, гарний, але робити тату, тим більш, міфічну істоту все ж таки не варто. Особливо, якщо Ви молодого віку, не маєте поки що діточок, чоловіка та ін. Хай щастить!

    январь 24, 2013 г.