Юриспруденция

Где мне взять вытяг на... - Украина - вопрос №548436

Где мне взять вытяг на квартиру в городе Ялта для вступления в наследство??? Спасибо за внимание!!!

февраль 11, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Ангелина

    104-й в

    Позвоните по этим телефонам, Вам должны помочь:

    Структурні підрозділи Мін’юсту, що забезпечують реалізацію повноважень Укрдержреєстру у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно

    посадапрізвище імя по батьковіробочий телефон
    Автономна Республіка Крим
    начальник реєстраційної службиСаєнко Ольга Іванівна(0652) 549-828
    начальник відділу державної реєстрації речових прав на нерухоме майноБуздаков Лев Миколайович(0652) 549-829

    февраль 17, 2013 г.