Юриспруденция

Здравствуйте уважаемые эксперты У меня... - вопрос №553599

Здравствуйте уважаемые эксперты.У меня такой вопрос.Собираем документы на усыновление ребенка, в данный момент на квартиру оформляеться наследство документа на право собственности нет.Не будет ли это припятствием? Спасибо за ответ.

февраль 15, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Ангелина

    104-й в

    Здравствуйте. В соответствии с ч. 2 ст. 252 Гражданского процессуального кодекса Украины, «До заяви про усиновлення дитини за наявності мають бути додані такі документи:

    1) копія свідоцтва про шлюб, а також письмова згода на це другого з подружжя, засвідчена нотаріально, — при усиновленні дитини одним із подружжя;

    2) медичний висновок про стан здоров'я заявника;

    3) довідка з місця роботи із зазначенням заробітної плати або копія декларації про доходи;

    4) документ, що підтверджує право власності або користування жилим приміщенням;

    5) інші документи, визначені законом».

    Хотя в документе и сказано «за наявності», в суде все равно могут попросить предоставить такое свидетельство о праве собственности.

    февраль 17, 2013 г.