Юриспруденция

доброго дня, в мене брат... - вопрос №623950

доброго дня, в мене брат виступив поручителем одного хлопця, який брав кредит і не віддав. зараз на даний момент мого брата вже 5 років як нема на Україні, спілка де брався кредит провели суд без мого брата та хлопця який власне і брав ці кошти, та на мою домашню адресу прийшов лист де вказано було що суд відбувся без їхучасті, так як ніхто не зявився і що задовільнили позов в сторону спілки, а отже мій брат і той хлопець повинні сплатити данний борг. брат говорить що платити він не буде оскільки не він брав, та його зараз розшукує виконавча служба нашого міста а він не може приїхати в Україну бо тут його чекають. проінформуйте мене будь ласка, які права в даному випадку має мій брат, що варто а що не варто робити, і взагалі чи є термін давності цієї справи???? дякую Вам

май 2, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Игорь Анатольевич Водолазский

    2-й в Юриспруденции

    Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, рекомендую задавать вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/

    май 2, 2013 г.