Юриспруденция

Доброго дня! Я працюю на... - вопрос №625270

Доброго дня! Я працюю на приватному підприємстві офіційно 7 міс… зарплату затримують на 2-3 міс., але змушують розписуватися у відомостях на перед.при звільненні не видають трудову книжку і зарплату, якщо не розписався у відомостях за попередні місяці.До кого у такому випадку звертатися щоб отримати трудову і зарплату? Дякую!

май 4, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Владимир Морозов

    7-й в

    Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. <br />Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/

    май 4, 2013 г.