Юриспруденция

права - вопрос №751718

Добрий вечір.вчора мій чоловік прийшов додому побитий і нічого не повне в агресій він ударев машину нападника ногою що за йому може бути.і які наші права

сентябрь 10, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Юрий Владимирович

    11-й в Юриспруденции

    Та нічого йому не буде. До кримінальної відповідальності його ніхто залучати не буде. А от щодо тілесних ушкоджень у нього я б порадив спочатку звернутися до лікаря, зафіксувати тілесні ушкодження. Потім в міліції отримати направлення на судово-медичну експертизу для визначення ступеня тяжкості тілесних ушкоджень. Обов'язково подати формальну заяву в міліцію.

    сентябрь 11, 2013 г.