Юриспруденция

я подала чоловіка на аліменти... - вопрос №872239

я подала чоловіка на аліменти на перший суд він не прийшов на другий він вімовився що він батько, попросив суд відложити суд перенесли на третій раз, а сьогдні мені прийшла повестка що він подав запит щоб його виключили із свідоцтва так як він не є батьком, хоче робити аналіз днк і всі витрати просить стягнути із мене, чи можу явідказатись віт того щоб не платити судові витрати а щоб він сам платив?

декабрь 13, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Татьяна

    76-й в

    Здравствуйте, Катерина! Вы не обязаны оплачивать анализ ДНК. Его оплачивает тот, кто подал в суд ходатайство о его назначении. Не переживайте.

    январь 11, 2014 г.