Технологии

Ошибка обменом данними с ядром нот 32 - вопрос №936743

в мене після загрузки ноута вибивае ошибка обменом даними с ядром нот 32 я качав програми чистив установив новий нот перезагрузив і таже фігня що мені робити

Дополнение автора от февраль 2, 2014 г., 21:29:23

Функция ntdll.dll:ZwWriteVirtualMemory (1849) перехвачена, метод CodeHijack (метод не определен)

ось таке мені ще вибиває є якісь безкоштовні програми що поможуть виправити такі проблеми

Влад февраль 2, 2014 г.

  • Всего ответов: 1

    Валентин

    21-й в Технологиях

    Доброго времени суток, Влад.

    Боюсь огорчить Вас. Думаю Ваш компьютер нуждается в лечени от вирусов. ой.

    Давайте я Вам розкажу на рідній мові. От Ви пишете, що чистили свій ПК. Якими програмами? Скористуйтеся будь ласка програмою CUREIT від DRWEB. Ви зможете її завантажити і скористатися повністю безкоштовно. Зверніть увагу на те, що її оновлення виконується щоденно. Отже качайте з інтернету програму із сайту виробника : http://www.freedrweb.com/download+cureit+free/

    КраТож після запуску зайдіть в налаштування (там зовсім просто все встановити за Вашим бажанням). Терпіння і лише терпіння.

    Прошу Модератора не вважати мої подальші слова рекламою!

    Я користуюся вдома і на робочому місці програмою Kaspersky Anti-Virus.

    Теж пропускає інколи, але голова болить не так часто.

    З найкращими побажаннями.

    февраль 2, 2014 г.