Психология

Дівчина з якою ми майже... - вопрос №956222

Дівчина з якою ми майже 3 роки каже що іі почутя згасли і іі потрібен час подумати, я не знаю що робити щоб повернути іі, але я дуже іі кохаю

февраль 16, 2014 г.

  • Всего ответов: 2

    Андрей Николаевич

    126-й в

    Доброго дня. Ситуація досить складна щоб щось порадити на основі двох рядків. Але, є те що сказати можна с великою впевненістю:  По перше, «час подумати» Вас, як пару, скоріше за все зробить чужішими — цього не варто допускати. По друге: скажіть їй що ви приймаєте її таку як вона є, з усіма її недоліками і вадами,(це можна вдало зробити на побаченні після якогось жарту про неї).

    февраль 16, 2014 г.

    Игорь Летучий

    1-й в Психологии

    Здравствуйте, Антон. Я хорошо понимаю украинский язык и свободно на нем общаюсь, но дам ответ на русском, что бы мой ответ был понятен и другим пользователям. Насильно мил не будешь, как говорится. Дайте девушке время подумать и сделать выбор, прислушавшись к своему сердцу. Не оказывайте на ее давление в любой форме. От всей души, желаю Вам — УДАЧИ ВО ВСЕМ!!!

    февраль 16, 2014 г.