Психология

як навчитись бути впевненою в... - вопрос №978409

як навчитись бути впевненою в собі?

март 6, 2014 г.

  • Всего ответов: 2

    Шарыгина Анна Борисовна

    220-й в Психологии

    Доброго дня, Світлано!

    Ваше запитання — у тому вигляді, у якому Ви його запропонували — більше підходить для пошуку відповіді google, ніж для роботи експертки-психолога.

    Існує безліч простих публікацій, які містять кілька порад щодо впевненості — Ви можете без зусиль знайти їх у мережі Інтернет. А для того, щоб отримати змістовну відповідь, Вам треба сформулювати свій запрос коректніше. описати свою ситуацію: наприклад, коли/в яких ситуаціях Ви почуваєтеся невпевненою? Що саме Ви відчуваєте? можливо, коли вперше Ви відчули це? Навіщо Вам впевненість? У яких ситуаціях Ви хотіли б її застосувати? Чи є уже у Вашому житті місце для впевненості у собі? Де? Як? тощо

    То, зробіть ласку, присвятіть трохи часу собі, а далі експертки Вам допоможуть!)

    март 6, 2014 г.
    Ответ не понравился автору

    людмила

    54-й в Психологии

    Светлана, неуверенность связана с заниженной самооценкой. Начните с того, что полюбите себя, ведь такая Вы одна, другой нет.  Не  сомневайтесь  в собственных качествах, способностях, умениях, достоинствах и т.д.
     Будет желание пишите -пообщаемся.

    март 6, 2014 г.