Психология

Решено

Сварка і її наслідок - вопрос №175721

Добрий вечір! Склалась не дуже приємна ситуація. Два моїх друга, вирішивши поглузувати над мною, кинули мене на землю. Я вся в болоті образилась і швидко пішла додому, була дуже зла, ледве не плакала. Один з них наздогнав і почав просити вибачення, але я не захотіла його слухати і дала ляпаса. Я зараз просто жахливо себе почуваю, дайте якусь пораду? Щоробити?

Дополнение автора от январь 6, 2012 г., 00:44:15

Так, вдарила. Тепер відчуваю себе принизливо.

Ирина январь 5, 2012 г.

  • Всего ответов: 2

    Секацкий Кирилл Иванович

    16-й в Медицине

    Здравствуйте, Ира!

    Даже мне, выросшему  на Украине, трудно ответить на Ваш вопрос — я не все в нем понимаю.

    Что значит "і дала ляпаса"? Ударила?  Вполне нормальная реация девушки, которую физически здоровые парни бросили в грязь.  Сила отчаяния — большая сила. Нельзя унижать девушку.

    январь 6, 2012 г.
    Ответ понравился автору

    Орест Шупенюк

    34-й в

    Іра, доброго дня

    буде час — зайдіть до  мене в чат, поговоримо

     а поки  що просто  закарбуйте собі — ви ні в чому не винні і почуття вини є хибною  і не продуктивною реакцією, а ось лляпас — \жтно віоним вчинком у тій ситуації

    январь 6, 2012 г.