Юриспруденция

Добрий вечiр! В мене питання такого характеру, у мене викрали державнi номернi знаки з автомобiля обидва, я звiсно звернувся в полiцiю, вони склали - вопрос №1772663

акт злочину i через десять днiв прислали вiдповiдь що пошуки не дали нiякого результату встановити причину злочину не вдалось, з цiэю вiдповiдю я звернувся в МРЕВ м.Лубни Полтавськоi обл. Там мене прийняли щось в ПК заповнили i сказали приiдеш коли буде плiвка для ламiнацii оббиваю я пороги цього МРЕВ вже п«ятий день в них ii не маэ i не знають коли буде. Так ось я iжу вже п»ятнадцять днiв без номорних знакiв добре що по району полiцiя не зупиняла але найближчим часом доведеться iхать в столицю а там явно проскочить не вдасця а я ж розумiю що э штраф керування транспортним засобом без номерних знакiв. Пiдскажiть будь-ласка що менi робити в цiй ситуацii. Дякую.

декабрь 24, 2015 г.

  • Всего ответов: 2

    Игорь Анатольевич Водолазский

    2-й в Юриспруденции

    Вы задали вопрос на сайте,  где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, рекомендую задавать вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу http://www.newlegal.ua/

    декабрь 24, 2015 г.

    Фурманский Антон

    17-й в Юриспруденции

    Зверніться до місцевого МРЕВ про видачу відповідної довідки щодо відсутності у них можливості виготовити номерні знаки та візьміть копію постанови про порушення кримінальної справи. Запропонуйте їм видати Вам тимчасові номерні знаки, якщо відмовлять — також у письмовому вигляді.

    Якщо зміг допомоги, буду радий і прошу оцінити відповідь

    декабрь 24, 2015 г.