Психология

Решено

Как я могу расположить к себе этого мужчину ? Цель: отношения на одну ночь. Заранее спасибо за ответ. - вопрос №1954327

Nathaniel 'Nat' Rothschild, co-founder of Bumi Plc, poses for a photograph following a Bloomberg Television interview in London, U.K., on Monday, Feb. 4, 2013. Bumi has urged investors to reject plans by Rothschild, co-founder with Indonesia's Bakrie Group, to regain control of the company by removing 12 of 14 directors and returning himself to the board. Jason Alden/Bloomberg via Getty Images

Фото взято с www.gettyimages.com/detail/news-photo/nathaniel-nat-rothschild-co-founder-of-bumi-plc-poses-for-a-news-photo/160632365.

май 14, 2016 г.

  • Всего ответов: 1

    Александр Ковальчук

    13-й в Психологии

    Я думаю первым реальным шагом для достижения этой цели-начать печататься на обложке одноименного журнала

    май 14, 2016 г.