Юриспруденция

МРЕО не відало водійське посвідчення - вопрос №249238

Я працюю офіційно на фірмі вже 1 рік і 2 місяці. Рішив вчитись на категорію «Е». В досаф дав всі документи а також з фірми довідку — що працював 1 рік безпреривно на авто. Дійшло діло до екзамена в МРЕО, перед екзаменом забрали старе посвідчення, а також всі документи які я давав. Здав екзамен і сказали прийти вечером забрати новепосвідчення… Я прийшов, а мені дають тимчасове і кажуть шо будуть давати запит на фірму і прийти через 2 неділі за посвідченням. Цікавить через які органи мае цей запит пройти… І шо вони хочуть цим доказати? (чи довідка зі стажем не підроблена?)

апрель 11, 2012 г.

  • Всего ответов: 1

    Владимир Морозов

    7-й в

    Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ. Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу www.newlegal.ua/

    апрель 11, 2012 г.