Юриспруденция

Здравствуйте! Помогите пожалуйста решить задачу по экологическому праву,ссылаясь на законы Украины! Петренко з родиною і друзями виїхали на - вопрос №2896557

відпочинок вихідного дня і розташувався в лісозахисній зоні біля річки. Там вони розставили під тент автомобілі, розбили намети, розпалили багаття. Чоловіки стали ловити рибу, а Петренко вирішив помити автомобіль. За цим заняттям їх застав інспектор з охорони навколишнього природного середовища, що склав протокол про порушення вимог загального й спеціального природокористування. У суді Петренко пояснив, що його друзі ловили рибу не забороненими способами, а машину він мил спеціальним шампунем. Що ж стосується розведення багаття, то, наскільки йому відомо, заборони з цього приводу немає. Визначити коло суспільних правовідносин. Дати аналіз видів права природокористування. Вирішити справу.

июнь 4, 2018 г.

  • Всего ответов: 1

  • Здравствуйте. Конечно, поможем. Оплата за решение студенческих задач оговаривается индивидуально.

    июнь 6, 2018 г.