Юриспруденция

Решено

Доброго дня! Така ситуація, затримали двох хлопців по 20 років за розбій ст.187/2. Раніше не судимі. Легкі тілесні, забрали телефон і наушники, був макет пістолету, одного затримали з пістолетом і - вопрос №2966867

телефоном, а інший прийшов сам з явкою але він іде як організатор. Потерпілі налаштовані негативно. Що можливо зробити щоб було условне або хоча б менший срок?

август 18, 2018 г.

  • Всего ответов: 1

    Алексей Александрович Дроздов

    5-й в Юриспруденции

    Смягающим обстоятельством признают явку с повинной и сотрудниество со следствием, также возмещение ущерба.

    август 19, 2018 г.