Медицина

Доброго дня!!Я звертаюсь до вас з такою проблемою:У мене дуже сильно випали брови і знизу під бровима з'являється червоний контур..Багато стверджують,що це від косметичних засобів,але воно у мене вже - вопрос №3044841

4 роки і не проходить… Певний період користувалася олією календули, але мені здається, що вона тільки заспокоює шкіру!!! Потребую певної поради…

ноябрь 4, 2018 г.

  • Всего ответов: 2

    Алексей Александрович

    2-й в Медицине

    Добрый день.

    Порекомендовал бы Вам первым делом сходить к дерматологу для осмотра.

    ноябрь 4, 2018 г.

    Василий Викторович

    32-й в Медицине

    Нужен очный осмотр дерматолога и… пишите на русском!

    ноябрь 4, 2018 г.