Эзотерика

В мене різко погіршилось життя до такої степені що жити незнаю як і як з того вилізти і чесно кажучи я впевнена що то хтось мені допоміг щоб аж так погано було з грішми незнаю шо робити і як жити - вопрос №3347544

дальше изображение из вопроса - В мене різко погіршилось життя до такої степені що жити незнаю як і як з того вилізти і чесно кажучи я впевнена що то хтось мені допоміг щоб аж так погано було з грішми незнаю шо робити і як жити

июль 1, 2019 г.

  • Всего ответов: 2

    Ирина Николаевна

    43-й в Эзотерике

    На вас есть порча, все жизненные дороги закрыты, но это поправимо нужно проводить работу чистить и открывать дороги

    июль 1, 2019 г.

    @ SOFIA CHERNAYA

    5-й в Эзотерике

    Проявите смирение и терпение, все наладится.На будущее просьба писать на русском.Переводчиков нет.

    июль 1, 2019 г.