Психология

Добрий день є хлопець я кого я дуже кохаю але він мене не кохає він навіть незнає що я його кохаю аое це дуже важко розповісти йому що я кохаю його я заради нього на все готова а він що мені робити? - вопрос №3385429

август 2, 2019 г.

  • Всего ответов: 2

    Сергей Ельченко

    3-й в Психологии

    Здравствуйте, Анастасия! Сколько вам лет?

    август 2, 2019 г.

    Анатолий Михайлович

    25-й в Психологии

    В одной песне есть такие слова:
    Йшла до нього наче місячна царівна, Йшла до нього, як до березня весна, І не знала, що ця музика чарівна
    Не для мене, а для іншої луна.
    Что делать? Наслаждаться своей неразделенной любовью. Ведь это первое чувство и лучше его таким и оставить чтобы не разочароваться. Оно быстро пройдет, зато останутся добрые воспоминания. А что было бы, если Вы признались ему, трудно представить. Возможно, он заметит и возьмет инициативу в свои руки, но все равно, лучше это чувство оставить нетронутым.
    И не треба заради нього нічого робити. Адже він може все зіпсувати.

    август 3, 2019 г.