Эзотерика

Доброї ночі. Ви можете допомогти зняти всі привороти,присушки ,які я робила самостійно вдома на людину? Людині все одно на мене,а я неймовірно страждаю. Постійно хочеться його бачити,чути,відчуваю - вопрос №3673224

сильний сексуальний потягтдо нього. А він знайшов іншу, на мене не звертає ніякої уваги. Всі привороти і присушки, які я робила на нього, подіяли на мене. Дякую

март 13, 2020 г.

  • Всего ответов: 1

    Ирина Николаевна

    43-й в Эзотерике

    Такое самостоятельно не делается вы просто притянули негатив и отвернули его от себя нужно чистки делать и если есть желание можно вернуть человека это всё нужно подбирать индивидуально

    март 13, 2020 г.