Юриспруденция

Решено

Доброго дня!Допоможіть вирішити ситуацію.Я брала кредит під розписку у розмірі 150тис грн,позичальник дав мені реквізити Європейського банку,але гроші я так і не вивела,а повертати повинна.Він на - вопрос №4313727

зв'язок не виходить, щоб якось вирішити цю ситуацію, а інакше після того як він не отримає виплати мене буде передано в суд.Банк постійно запрошує різні поповнення для виводу, а сьогодні написали, що якщо ще не буде поповнення в розмірі 7500тис, то гроші просто спишуть, а я повинна буду йому просто получається віддавати свої кошти. изображение из вопроса - Доброго дня!Допоможіть вирішити ситуацію.Я брала кредит під розписку у розмірі 150тис грн,позичальник дав мені реквізити Європейського банку,але гроші я так і не вивела,а повертати повинна.Він на изображение из вопроса - Доброго дня!Допоможіть вирішити ситуацію.Я брала кредит під розписку у розмірі 150тис грн,позичальник дав мені реквізити Європейського банку,але гроші я так і не вивела,а повертати повинна.Він на

май 5, 2021 г.

  • Всего ответов: 1

    Buh

    1-й в Юриспруденции

    Онлайн

    Здравствуйте! Вы просто нарвались на мошенников. Если денег никаких не получали, то никаких денег им не платите. Пусть докажут, что средства вообще переводились на Ваш счет, к которому у Вас был доступ.

    май 5, 2021 г.