Медицина

Решено

Турбує біль з правої сторони,на узі виявили виражена деформація жовчного,деформований у шийці і тілі жовчний s подібної форми з густим осадом біля стінки,пів року тому лікар виписував - вопрос №4327819

холудексан, дуспаталін, омез і креон, чи можна ці ліки пропити знову? зараз немає змоги поїхати на консультацію, а в нашому місті гастроентеролога немає

май 16, 2021 г.

  • Всего ответов: 1

  • Здравствуйте Марина. Холудексан 300 мг х 2 раза в день (обед, вечер) 3 месяца; Дюспаталин 1-2 раза в день, 2 недели, далее по требованию при болях; Омез 20 мг х 1 р/день, утром, 2 недели; Креон 10 000 ЕД х 2-3 раза в день, 2 недели. При ухудшении в состоянии очный осмотр терапевтом, гастроэнтерологом.

    май 17, 2021 г.