Юриспруденция

vip

Розв'язати юридичні ситуації посилаючись на ЦКУ Книгу шосту "Спадкове право" 2. Після смерті Ц. залишився заповіт, згідно з яким усе своє майно вартістю 100 000 грн він заповів порівну своєму - вопрос №4781045

молодшому синові В. і дружині О. Старший син спадкодавця — Д., який із дитинства страждав тяжким захворюванням хребта, інвалід І групи, звернувся з вимогою про визнання його спадкоємцем і передання йому третини всього майна батька. Дружина О. заперечувала цю вимогу, зазначаючи, що Д. проживав окремо від батька, а тому не може претендувати на спадщину, якщо він не вказаний у заповіті. Чи має Д. право на спадщину?

июнь 3, 2022 г.

  • Всего ответов: 1

  • По  мове  не  ботаем, да  и   украинских  юристов  здесь  вроде  нет, Эа  там  другая  страна, другое  законодательство…

    июнь 3, 2022 г.