Юриспруденция

Доброго дня - вопрос №616803

Доброго дня. В мене така ситуаця. Одружився і удочирив дочку дружини (дружина не була в шлюбі виховувала дочку сама, була на її фамілії) В нас народилась дочка. Зараз ми розлучені, з усиновленою дочкою склалися погані стосунки. (ми були одружені 8 років). Чи можна якось розірвати рішення про удочиріння...Їй скоро буде 14 років. Дякую

апрель 24, 2013 г.

  • Всего ответов: 1

    Владимир Морозов

    7-й в

    Вы задали вопрос на сайте, где даются консультации по законодательству РФ.
    Чтобы получить консультацию по законодательству Украины, задавайте вопросы на сайте «Украинская виртуальная консультация» по адресу www.newlegal.ua/

    апрель 24, 2013 г.