Психология

Алкоголь - вопрос №701004

Моя сестра часто вживає алкоголь без причини. Що мені робити?

июль 26, 2013 г.

  • Всего ответов: 2

    Игорь Летучий

    1-й в Психологии

    Здравствуйте, Неля. Это жизнь сестры и она сама должна захотеть бросить. При желании это сделать не так и трудно. Вам жить своей жизнью и строить свое будущее. БУду признательным за положительную оценку ответа. От всей удши желаю Вам-УДАЧИ ВО ВСЕМ!!!

    июль 26, 2013 г.

    Татьяна Очкур

    24-й в Психологии

    Вітаю, Неля. Така поведінка Вашої сестри може бути соровокувана якоюсь психічною травмою або потрясінням. Також, можливо, що вона сумує за кимось або чимось. З нею потрібно дуже ласково поговорити, алеж витягнути її з такого стану можна тільки за допомогою спеціаліста. Якщо надумаєте — звертайтесь. Всього Вам найкращого.

    июль 26, 2013 г.