Психология

в чоловіка мала зарплата ,... - вопрос №979065

в чоловіка мала зарплата, я в декреті. підзаробити можу а чоловік не пускає він теж може але не сильно до цього рветься.в нас 2ві дитини, мені завжди мало грошей я роблю скандоли із за цього можливо я так себе настроїла. чому не бути щасливою як є. я неможе в собі розібратись.я невпевнена стала в собі.ДОПОМОЖІТЬ!

март 7, 2014 г.

  • Всего ответов: 1

    малахова елена владимировна

    19-й в Психологии

    словно разобрать что написано

    поняла что хотите работать сами поскольку денег не хватает а муж против?

    но в любом случае ищите компромис

    договаривайтесь с мужем ищите понимания обоих сторн и середину, которая устроит обоих.

    берегите вашу семью свою любовь к мужу.

    март 8, 2014 г.