Психология

любов - вопрос №108807

що робити, хлопця посадили в тюрму. незнаю шо робити чикати чи ні, я сумніваюсь

август 22, 2011 г.

  • Всего ответов: 2

    Иван Станиславский

    380-й в

    важко щось сказаты не знаючи нюансiв, а вони важливi. ви ж задаете це питанння — значить е конкретнi  сумнiви, значить не так все було гладко у ваших стосунках. можливо i любовi нiякоi не було, а просто союз. подумайте, порадьтеся. Выбiр за вами. Раджу поспiлкуватыся з психологом в чатi. всього вам доброго!

    август 22, 2011 г.

    Иван Станиславский

    380-й в

    ще додам хлопець- це хлопець, це ще не чоловiк. задумайтесь.

    август 22, 2011 г.