Технологии

Решено

Доброго дня! В мене на компютері періодично пропадає звук, буває таке що стукнути легенько по компютерному столі запрацює а буває і ні, Підскажіть що... - вопрос №1401657

це? В мене стоїть віндовс 7 ліцензійний, перевіряв в деспечері устройств там вроді все нормально, налаштування звуку автоматично, пише роботает.

март 9, 2015 г.

  • Всего ответов: 1

    Эдгар

    42-й в Технологиях

    Здравствуйте, проблема не в настройках, а в железе. Возможных причин несколько:
    1. Отходит звуковая карта (если интегрирована — проверьте как припаяно гнездо входа звукового штекера)
    2. Проблема с самим гнездом (внутренне повреждение или большая разница в диаметре гнездо-штекер)
    3. Проблема со штекером.
    4. Перебит провод.
    5. Проблема в самих колонках.

    март 10, 2015 г.