Технологии

добрий день....як зайти в інтернет з леново a828t через мобільні дані????ніяк не можу зайти....у мене є мегабайти....може потрібно щось налаштувати.... - вопрос №1604602

август 26, 2015 г.

  • Всего ответов: 1

    Владимир Фёдорович

    8-й в Технологиях

    Добрий день. Можу порадити відключити модем, видалити його програму через панель управління, поставити модем (відобразиться як флешка) і запустити програму setup (або autorun).

     Ще. Панель управління — Мережа та інтернет — Центр управління мережами… — Зміна параметрів адаптера — відключити всі невикористовувані з'єднання (правою кнопкою миші).

     У програмі налаштування модему щось типу: Настройки — Мережа — вибрати автоматично або Пріоритет 3G

     А спеціально налагоджувати нічого не потрібно.

    август 26, 2015 г.