Медицина

Решено

Добрый вечер!помогите пожалуйста разобраться с результатами анализов.Вот результат муж.Каріотип: 46,XY,t(1;11)(q42;q21) Коментарі:приобстеженні - вопрос №1905642

методом GTG 20-тиметафазних пластинок від двох незалежних культур встановлено чоловічий каріотип з реципрокною транслокацією між хромосомами 1 та 11.Розрив та з’єднання відбулися у смугах 1q42 та 11q21.Сегменти, дистальні до цих ділянок, обмінялися. жен.Каріотип:46, ХХ Коментарі: при обстеженні методом GTG 20-тиметафазнихпластинок від двох незалежних культур встановле нонормальний жіночий каріотип з двома копіями всіх аутосом (22-і пари) та двома копіями Х-хромосоми. Хромосомні аномалії не виявлені. Спасибо!

апрель 3, 2016 г.

  • Всего ответов: 2

    Ирина Михайловна

    3-й в Медицине

    Здравствуйте, Люда!

    Этот кариотип НОРМА для женского здорового  организма. Об этом написано и в результате анализа.

    апрель 3, 2016 г.
    Ответ понравился автору
    Лучший ответ по мнению автора

    Ирина Михайловна

    3-й в Медицине

    При таком анализе мужа показано только ЭКО(ИМСИ).

    апрель 3, 2016 г.