Технологии

Решено

Comrades, so the C drive doesn't show up on my friend's computer due to the fact that there are Bad sectors in the hard drive. How can I recover all of his data without facing any loss inside of it? - вопрос №3948589

Thank you in advance.

сентябрь 10, 2020 г.

  • Всего ответов: 2

    Анастасия

    3-й в Технологиях

    Hello. You should boot your PC with safe mode and try restore data with program, for example Recuva You should boot your PC with Safe Mode
    You should boot your PC with Safe Mode

    сентябрь 11, 2020 г.
    Ответ понравился автору
    Лучший ответ по мнению автора

    Олег Николаевич

    2-й в Технологиях

    Добрый день! Использовать программы для восстановления, например, victoria,recuva,o&o,elcomsoft

    Обратится в специализированные сервисы, для полной разборки диска и посекторного восстановления информации

    декабрь 7, 2021 г.